Dahua PFS3110-8ET-96-V2 8 Port Yönetilemez PoE Switch
Marka: DAHUA
Stokta Var
3.622,16 TL
1.323,18 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 3.622,16 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
Switch Tipi Yönetilemez
Bağlantı Hızı 100 Mbps
Port Sayısı 8
Teknik Özellikler
Ethernet Port 8
Optik Port 1
Ethernet Port Hızı 100 Mb/sn
Veri İletim Port Port 1–8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Port 10: 1 × SFP 1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Güç Kaynağı 53V DC
Çalışma Sıcaklığı –30°C ila +65°C (–22°F ila +149°F)
Çalışma Nemi %5 BN – %95 BN
Depolama Sıcaklığı      –30°C ila +70°C (–22°F ila +158°F)
Depolama Nemi %5 BN – %95 BN
Güç Tüketimi Boşta çalışma: 6,3W
Tam yük: 96W