Cooler Master MWE 600W 80+ Bronze 2xEPS, Aktif PFC, 120mm Fanlı PSU (MPE-6001-ACABW-BEU)
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Teknik Bilgiler:
Güç Seçenekleri 600 W
PFC Aktif PFC
Verimlilik 80+ Bronze
MWE 600 BRONZE V2 230V
80 PLUS Bronze 230V EU Sertifikalı
Aktif PFC Koruması ve Topolojik Tasarım
Yüksek Sıcaklık Dayanıklılığı
Dayanıklı, Güvenilir ve Güvenli Yapı, 5 Yıl Garanti
ÜSTÜN GÜÇ
MWE Bronze serisi, sisteminizi düşük maliyetle güvenli ve verimli bir şekilde çalıştırmak için güvenilir bir yol sunar. 80 PLUS Bronze verimlilik sertifikası, DC-DC + LLC devre tasarımı, +12V tek kanal çıkışı, aktif PFC koruması ve sıcaklığa duyarlı HDB fanı, orijinal ve amacına uygun bir güç kaynağı performansı sunar. MWE Bronze serisi ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamına yanıt vermek için özel olarak tasarlandı.
80 PLUS BRONZE SERTİFİKA
120MM HDB FAN
Soğutma ve gürültü arasındaki mücadele, bilgisayar endüstrisi kadar eskidir. Çalışırken fan sesi duymak zorunda kalmadan bileşenleri serin tutmak hala tüm fan tabanlı soğutma teknolojileri için en büyük zorluklardan biridir. MWE Bronze, bu soruna bir çözüm getiren hassas 120mm HDB fan ile gelir. Güç kaynağınızın en az gürültü ile sorunsuz çalışmasını sağlamak için fan hızı, sistemin sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlanır.
+12V TEK KANAL
Prizden PSU'ya ve ardından bileşenlere güç almak zor bir durumdur. Elektrik gücü bir voltaj seviyesinde gelir ancak bileşenleriniz için farklı bir voltaj gerekir. Parçalarınızı aşırı yüklenmeden korumak için bu gücün önce bir dönüştürücü aracılığıyla aktarılması gerekir. Başlangıçta elektrik kaynağından güç kaynağına gelen gücün güvenilir ve tutarlı olması gerekir. Bu nedenle MWE Bronze, bu işlem için yalnızca tek + 12V kanal kullanmaktadır. Bu şekilde, sisteminizdeki tüm bileşenler, tüm bağlantılar arasında tutarlılığı sağlamak için sürekli olarak aynı kaynaktan, aynı güçten beslenir.
DC to DC DEVRE TASARIMI
Güç, çoklu voltaj seviyesi ile gelir. Güç kaynağı, belirli bir seviyede güç sağlar ancak bileşenlerinizin her birinin düzgün çalışması için belirli bir voltaja ihtiyacı vardır. Gücü çoklu voltaj seviyelerine dönüştürme işleminin hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde tamamlanması gerekir. MWE Bronze’un DC-DC + LLC teknolojisi bu işlemi yapmak için özel olarak hazırlanmıştır. 12V güç için 3V ve 5V seviyelerinde minimal dalgalanma gürültüsü, 80Plus verimlilik ve bileşenlerinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
DÜZ SİYAH KABLO TASARIMI
5 YIL GARANTİ
ÜRÜN KODU MPE-6001-ACABW-BEU
ATX VERSİYON ATX 12V V2.52
PFC Aktif PFC
GİRİŞ VOLTAJI 200-240V
GİRİŞ AKIMI 10-5A
GİRİŞ FREKANSI 50-60Hz
BOYUTLAR 140mm x 150mm x 86mm
FAN BOYUTU 120mm
FAN YATAĞI ve HIZI HDB / 1500 RPM
SES SEVİYESİ @%20 - 13.8dBA / @%50 - 22.1 dBA / @%100 - 35.5dBA
VERİMLİLİK %88 Yük
POWER GOOD SİNYAL 100-500ms
BEKLEME SÜRESİ >18ms %100 Yükte
MTBF >100.000 Saat
KORUMALAR OVP, OPP, SCP, UVP, OTP
DÜZENLEYİCİLER CCC, CE, TUV-RH, RCM, EAC, cTUVus, FCC, BSMI, KC, CB
ATX 24-PIN KONNEKTÖRÜ 1
EPS 4+4 PIN CPU KONNEKTÖRÜ 1
EPS 8 PIN CPU KONNEKTÖRÜ 1
SATA KONNEKTÖRLERİ 6
EKİPMAN 4-PIN KONNEKTÖRLERİ 3
PCI-E 6+2 PIN GPU KONNEKTÖRLERİ 4
SERİ MWE BRONZE
SERTİFİKA 80 PLUS Bronze
GARANTİ 5 YIL
Teknik Özellikler
EAN Numarası: 4719512104231
Güç Seçenekleri 600 W