Cooler Master TD500V2-KGNN75-STU MasterBox TD500 750W Mid Tower Kasa
Stokta Var
9.756,47 TL
3.564,04 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 9.756,47 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
Anakart Desteği Mini ITX, Micro ATX, ATX, SSI CEB, E-ATX
Güç Kaynağı 750 W
Renk Siyah
Sıvı Soğutma Desteği Var
Fan Aydınlatması Var
USB 3.0 Yok
USB 3.1 Yok
Teknik Özellikler
ÜRÜN KODU
TD500V2-KGNN75-STU
RENK
Siyah
BOYUT
Mid Tower
MATERYALLER
Çelik, Plastik, Mesh, Temperli Cam
BOYUTLAR
499 x 210 x 500mm / 50L
ANAKART DESTEĞİ
Mini ITX, Micro ATX, ATX, SSI CEB, E-ATX*(Anakart max 12" x 10.7")
PCI GENİŞLEME YUVASI
7
5.25" SÜRÜCÜ YUVASI
Yok
3.5" SÜRÜCÜ YUVASI
2
2.5" SÜRÜCÜ YUVASI
3
I/O PANEL
2xUSB 3.2 Gen 1, 1x3,5 mm Audio, 1xUSB 3.2 Gen 2 Type-C, 1xARGB Denetleyici
ARGB CONTROLLER
Hub, Reset Tuşu Bağlantısı/Anakart Yazılımı ile Kontrol Edilebilir
DAHİLİ FANLAR
4x CF120 ARGB
FAN DESTEKLERİ
Ön Panel:3X 120MM, 2X 140MM, Üst Panel:3X 120MM, 2X 140MM, Arka:1x 120mm
RADYATÖR DESTEKLERİ
Ön Panel:120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm Üst Panel:120mm, 240mm, 280mm, 360mm(Rad.kalınlık -55cm) Arka:120mm
CPU SOĞUTUCU DESTEĞİ
165mm
PSU DESTEĞİ
200mm
EKRAN KARTI DESTEĞİ
410 (Öne Radyatör Takılmadan)
TOZ FİLTRELERİ
Üstte, Altta, Önde
Kablo Toplama Boşluğu
19mm
DAHİLİ PSU
MWE 750W V3 80+ Bronze ATX 3.1, - MPE-7501-ACABW-3BEU
ATX 24-PIN KONNEKTÖRÜ
1
EPS 4+4 PIN CPU KONNEKTÖRÜ
2
SATA KONNEKTÖRLERİ
6
EKİPMAN 4-PIN KONNEKTÖRLERİ
3
PCI-E 6+2 PIN GPU KONNEKTÖRLERİ
4
KORUMALAR
UVP / OVP / OPP / OTP / SCP
EAN Numarası: 4719512147542
Güç Kaynağı 750 W