Dahua EZ-IP SF3970 SFP Fiber Optik Cbic Modül

Diğer DAHUA Ürünleri
Stoklarda Var
391,83 TL
377,25 TL
Kazancınız: %4 | 14,58 TL
Tek Çekim Fiyatı:
377,25 TL


Saat 17:30'a kadar verilen siparişleriniz max. 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Dahua EZ-IP SF3970 SFP Fiber Optik Cbic Modül

 

Teknik Özellikler

 

Single Mode, 1.25G Bant Genişliği, 20KM Çalışma Mesafesi, 1550/1310nm Dalga Boyu, LC Bağlantı Tipi

Yorum Yap
  • Değiştir.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 377,25 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 377,25 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 194,36 TL 388,72 TL
3 x 130,92 TL 392,76 TL
6 x 67,53 TL 405,21 TL
9 x 46,42 TL 417,77 TL

Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo

Güvenli Alışveriş

Güvenlik GlobalSign tarafından sağlanmaktadır.

%100 Orjinal Ürün

Güvenli Sistem

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar olmamıştı