Dahua EZ-IP SF3970 SFP Fiber Optik Cbic Modül

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Dahua EZ-IP SF3970 SFP Fiber Optik Cbic Modül

 

Teknik Özellikler

 

Single Mode, 1.25G Bant Genişliği, 20KM Çalışma Mesafesi, 1550/1310nm Dalga Boyu, LC Bağlantı Tipi

Bu ürüne toplam 0 yorum yapıldı.


Değiştir.
  • 0
  • 5 Yıldız

    %0

  • 4 Yıldız

    %0

  • 3 Yıldız

    %0

  • 2 Yıldız

    %0

  • 1 Yıldız

    %0

  • 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • Sistemimiz üzerinde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
  • Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Scroll