ZYXEL NAS542 3.5 4x Sata I-II-III 3x USB3.0+2x GLAN Raid Veri Depolama Cihazı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Teknik Bilgiler:

Disk Slot Sayısı 4

ZYXEL NAS542 3.5 4x Sata I-II-III 3x USB3.0+2x GLAN Raid Veri Depolama Cihazı

ZYXEL NAS542 NETWORK DEPOLAMA ÜNİTESİ (4 DİSK DESTEKLİ)

 

ZYXEL NAS542 NETWORK DEPOLAMA ÜNİTESİ

Zyxel NAS542 4-Disk Slotlu Ağ Veri Depolama cihazı ve grup paylaşımı özelliği sayesinde kendi bulut deponuza sahip olun. RAID-5 yapılandırması, çalışma esnasında çıkarıp takılmaya uygun HDD konfigürsayonu link aggregation özelliğini destekleyen iki adet gigabit portları ile Zyxel NAS542 130 MB/sn okuma ve 77 MB/sn yazma hızlarını destekler. Sosyal çevrenizle, arkadaş ya da ailenizle diskinizdeki boş alanları paylaşabilirsiniz. NAS cihazındaki dosyaları doğrudan ve kolayca onlarla paylaşmak istemez misiniz? Zyxel Drive mobil uygulaması sayesinde Zyxel NAS542 cihazındaki dosyaları aileniz ve arkadaşlarınızla artık kolayca paylaşabilirsiniz!

 

İstediğiniz yerden dosyalara erişin ve paylaşın

Zyxel Drive mobil uygulaması nerede olursanız olun NAS cihazındaki dosyalara erişme ve onları sevdiklerinizle paylaşabilme imkanı sağlar. Güvenli noktadan noktaya bağlantı sayesinde dosyanızın sadece paylaştığınız kişiye gittiğin emin olursunuz ve gözünüz arkada kalmaz!

 

NAS cihazı olmayan kişilerle de cihazınızda alan yaratın

Zyxel Drive mobil uygulaması ile aileniz ya da arkadaşlarınız için NAS cihazınızda onlara özel bulut alanı oluşturun. Bu sayede arkadaşlarınız ya da aile üyeleriniz ekstra NAS cihazı almak zorunda kalmazlar. Tek yapmanız gereken Zyxel Drive mobil uygulamasını onların cihazlarına da indirmek!

 

Kaya gibi sağlam veri koruması

Verilerinizi RAID 1, 5, 6, 10 ya da 5+ Hot Spare ile koruyun. RAID desteği ile, Zyxel NAS542 disklerinizi veri kayıplarına karşı koruma altına alır. Herhangi bir diskin arızalanması durumunda, güvenle verilerinize erişebilir ve bozuk diskinizi değiştirerek RAID korumasına devam edebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz sayesinde hızlıca kurun ve başlatın

Zyxel NSM 5.1 akıllı masaüstü, işlerinizi hızlıca yapabilmeniz için zengin özellik ve araçlarla donatılmış anlaşılması kolay bir arayüzdür. Birden çok ekran birden çok işi aynı anda yapabilirsiniz.

Uzaktan NAS cihazını kontrol edin

Birden çok NAS cihazınız var ve durumlarına hızlıca göz atmak mı istiyorsunuz? myZyXELcloud web portalı sayesinde uzakta bile olsanız durumlarını kontrol edebilirsiniz, ya da arkadaşlarınızın evindeyken dahi yükleme yapabilirsiniz. myZyXELcloud web portalı ile cihazınızın bakım ya da servis ihtiyacı olup olmadığına hızlıca göz atın!

 

Multimedya içeriklerini büyük ekranda izleyin

Zyxel NAS542 cihazınızdaki multimedya dosyaları büyük ekrana aktarın. Zyxel zCloud mobil uygulaması ile favori video ya da müziklerinizi Apple TV, Google Chromecast, Roku 3, Amazon Fire TV ya da Samsung/LG Smart TV gibi cihazlarda oynatın.

Mobil telefondan otomatik hızlı yedekleme

Zyxel zCloud uygulaması anlık yükleme özellği sayesinde mobil cihazınızdaki görselleri doğrudan NAS cihazınıza yedekleyebilirsiniz.

Hızlı kurulum için vidasız tasarım

Vidasız tasarım sayesinde herhangi bir araç gereç ihtiyacı olmadan HDD diskleri NAS cihazına kolay monte edebilirsiniz.

 

Marka ZYXEL
Model NAS542
Sürücü Yuvaları 3.5
Sürücü Adeti 4x
Sürücü Arayüz Sata I-II-III
Harici Bağlantı 3x USB3.0+2x GLAN
Raid Raid
İşlevi Veri Depolama Cihazı

 

EAN Numarası: 4718937588572

Disk Slot Sayısı 4

Bu ürüne toplam 0 yorum yapıldı.


Değiştir.
 • 0
 • 5 Yıldız

  %0

 • 4 Yıldız

  %0

 • 3 Yıldız

  %0

 • 2 Yıldız

  %0

 • 1 Yıldız

  %0

 • 5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
 • Sistemimiz üzerinde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
 • Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Scroll